||||
medicatiegeïnduceerde toxische epidermale necrolyse (aandoening)
medicatiegeïnduceerde toxische epidermale necrolyse
toxische epidermale necrolyse door geneesmiddel
Toxic epidermal necrolysis due to drug
Toxic epidermal necrolysis caused by drug
Lyell syndrome caused by drug
Id402744003
StatusPrimitive
Associated morphologyerytheem
Causative agentdrug of geneesmiddel
Finding sitestructuur van huid
Pathological processproces van overgevoeligheid
Associated morphologynecrose
Causative agentdrug of geneesmiddel
Finding sitestructuur van huid
Pathological processproces van overgevoeligheid
Associated morphologydiastase
Causative agentdrug of geneesmiddel
Finding sitestructuur van huid en/of slijmvlies
Pathological processproces van overgevoeligheid
referentieset met complexe 'mapping' naar ICD-10
TargetL51.2
RuleTRUE
AdviceALWAYS L51.2 | POSSIBLE REQUIREMENT FOR AN EXTERNAL CAUSE CODE
CorrelationSNOMED CT source code to target map code correlation not specified